O nas

Serdecznie witamy Państwa w Willi Wiktoria – obiekcie położonym w pobliżu Masywu Śnieżnika, niedaleko miejscowości takich jak: Międzygórze, Bystrzycy Kłodzka, Międzylesie i Kraliky w Czechach. Ośrodek otoczony jest lasem i łąkami, co sprzyja spacerom i wycieczkom, w trakcie których możemy poznawać naturalne środowisko człowieka. Położenie geograficzne, brak przemysłu, czyste powietrze i woda oraz piękne widoki pozwalają na spokojny wypoczynek pośród natury, a noclegi w pobliżu Międzylesia (https://meteor-turystyka.pl/noclegi,miedzylesie,0.html) zapewniają komfortowe warunki podczas pobytu.

Wokół obiektu rozciąga się rozległy zielony teren, na którym goście mogą m.in. organizować ogniska czy biesiady. Jest to również idealne miejsce do treningów sportowych czy organizacji gier i zabaw dla najmłodszych. Odwiedzający nas klienci cenią sobie wyśmienitą kuchnię oraz jakość obsługi. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby pobyt u nas był niezapomniany.

Ośrodek posiada 34 pokoje, a w nich 128 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych, rodzinnych oraz wieloosobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, TV oraz wygodne i gustowne wyposażenie, które pozwala na spokojny wypoczynek. Łóżeczko i krzesełko dziecięce dostępne na życzenie dla rodzin z małymi dziećmi.

Nasi goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu, który znajduje się przy obiekcie.

W okresie zimowym możemy pomóc zorganizować kulig.

W obiekcie organizujemy także imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, spotkania rodzinne czy stypy.

Napisz do nas